Home / Haberler / Eski Vekilden AK Parti’ye Destek Açıklaması

Eski Vekilden AK Parti’ye Destek Açıklaması

21. Dönem Batman Milletvekili Burhan İsen, “Seçimlerde AK Parti’ye destek vereceğim” dedi.

21. dönem  Batman milletvekili  Burhan İsen, AK Partiyi değerlendiren bir açıklama yaptı.

Eski milletvekili  Burhan İsen, AK Partinin dünyayı daha iyi anlayabildiğini ve değişimin yönünü iyi okuyabildiği için;  Türkiye’nin demokrasi ve özgürleşme mücadelesine önderlik ettiğini belirtti.

İsen, “İktidarı boyunca yaptıklarıyla  AK Parti, savunulmayı hak eden bir parti olduğunu herkese gösterdi. Yıllardır özgürlükler konusunda endişe duyulan bir siyasi hareket, daha özgür bir  Türkiye’nin anahtarı oldu; Cumhuriyet tarihinin en radikal dönüşümlerine imza attı ve atmaya devam etmektedir; örneğin Çözüm Süreci… Ülkemizin en derin ve en acılı sorunu; Kürt sorununu çözmek için insiyatif aldı ve böylece yine bir ilke imza attı. Onun için, Ülkeyi derin yapıların vesayetinden kurtarmak için, Başkanlık Sistemi ile tüm kesimlerin temsiliyetinin sağlanması için, sivil ve daha demokratik bir Anayasa için, Çözüm sürecinin başarıya ulaşması için, 12 yıldan beri gönülden desteklediğim  AK Parti’yi bu seçimde de destekliyorum” dedi.

Kaynak: www.sondakika.com

About Burhan İsen

Eczacılık Fakültesi, Hukuk Ön lisans İle İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Mezunu...Halkla İlişkiler Öğrencisi, Siyasetçi, Yazar... Yitemder Başkanı İş Adamı ve 21. Dönem Milletvekili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.