Home / Haberler / İSEN, SÜRECİ SONSÖZ’DE DEĞERLENDİRDİ

İSEN, SÜRECİ SONSÖZ’DE DEĞERLENDİRDİ

Gazetemizin Sahibi Ercan Atay ve Yazı İşleri Müdürü Ubeyd Baş tarafından ağırlanan İsen, süreçle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Batman ve bölgede yaşananları yakından takip ettiğini söyleyen Eski Milletvekili İsen, bölgede yaşanan ekonomik kriz, işsizlik ve eğitimdeki sorunların, siyasetçiler ve yöneticiler tarafından şeffaf bir şekilde devlet büyüklerine anlatılması gerektiğine dikkat çekti.

Bölge halkının yaşadığı sıkıntıların farkında olduğunu dile getiren İsen, sorunların çözümü için işadamlarına, siyasetçilere, yöneticilere ve basına büyük sorumluluklar düştüğünü belirtti.

İstanbul ve Ankara başta olmak üzere batı illerindeki yatırımcı dostlarını Batman’a yatırım yapmaya teşvik etmek için büyük çaba sarf ettiğini söyleyen İsen, işsizlik sorunu çözüldüğü takdirde bütün sorunların daha kolay çözümlenebileceğini kaydetti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sonsöz Gazetesi Sahibi Ercan Atay, Eski Milletvekili İsen’e teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Batman Sonsöz Gazetesi

About Burhan İsen

Eczacılık Fakültesi, Hukuk Ön lisans İle İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Mezunu...Halkla İlişkiler Öğrencisi, Siyasetçi, Yazar... Yitemder Başkanı İş Adamı ve 21. Dönem Milletvekili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.